Mağaza Dekorasyon İzmir

Mağaza Dekorasyon İzmir
Mağaza dekorasyonu yapılış sıralaması aşağı yukarı şu şekildedir. Öncelikle iş yeri hangi sektöre hizmet edecek bunu iş veren tarafından iletildikten sonra mağaza en boy ve yükseklik hesaplanarak çizim programı ile üç boyutlu olarak canlı görünüm elde edilir.

mağaza stand (12)
Daha sonra eğer ihtiyacı var ise duvarlarda pencere kapı vs açılır veya açık olan kapı pencereler duvar örülüp kapatılır.
Duvarların işlemleri bittikten sonra sektöre uygun boya ile boyanır daha sonra tavan ve yer kaplama veya döşemeleri tamamlanır. Tasarlanmış işyeri dizaynına göre rafların montajına geçilir. Montajlama bittikten sonra raf düzeni ve işyerinin sektörüne uygun ışıklandırma işlemi yapılır. Işıklandırma da dikkat edilmesi gereken ortam aydınlatılmasından çok satış yapılacak ürünlerin ön planı çıkartılmasına yönelik ışıklandırılmalıdır.

üst kat2
Şuana kadar duvarları tamamladık, boya ve kaplamaları tamamladık, raf düzenini montajlamasını tamamladık ve en önemlisi ışıklandırmayı tamamladık.
Şimdi sıra geldi mağaza stantlarının yerleştirilmesi ve mağaza ekipmanlarının yapılan tasarımda gösterildiği gibi mağazaya yerleştirilmesine bu işlemde bittikten sonra iç ve dış dizayn size gösterilip her şey istenildiği gibi ise artık tek yapmanız gereken mağazanızı satış yapacağınız ürünlerle doldurup güzel bir reklam yapıp açılış yapmanızdır. Alpin dekorasyon olarak iş yerinizi biz olsak şöyle satış mağazası yapardım deyip ona göre dizayn edip satışa hazır hale getiriyoruz.

logo
Bizlere ulaşmak fiyat teklifi almak fikir danışmak için aşağıdaki numaralardan ulaşabilir sizler için neler yapabileceğimizi danışabilirsiniz.
Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Bizi Arayın

0232 365 02 18 / 0507 669 60 49 numaralarımızdan veya iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

İZMİR SHOWROOM: Emek, 7305. Sk. No:5, 35510 Bayraklı/İzmir Telefon: 0232 365 02 18 GSM : 0507 669 60 49

Mail: info@alpindekorasyon.com

TASARIM: Tasarımlarında estetik ve fonksiyonel olanı yaratmaya çalışan , akımlara bağlı kalmayan özgün çizgisiyle, mekanlara farklı çözüm önerileri getiriyor.
UYGULAMA : Giyim Mağazaları Ayakkabı Mağazaları ,Mağaza ekipmanları ve Market Raf sistemlerinde İSTANBUL & İZMİR olmak üzere TÜRKİYE genelinde Mükemmeli Yakalamayı ilke Edinmiş Tasarım ve Uygulama Firmasıdır.
- İç Dekorasyon: Kent hayatının hızlanmasıyla herkes için özel mekanlar yaratma sloganıyla yola çıkan Alpin Mağaza Dekorasyonu ‘nda samimi ve içtenlikli mekanlar Ofis Dekorasyonu ‘nda çabuk ve stil çözümler, iş merkezi dekorasyonu projelerinde işlevsel dekorasyon çözümleri Sunuyoruz